Пошукова оптимізація

Цей канал просування спрямований на цільову аудиторію, яка сама вас шукає. Якщо Ви вже зібрали своїх прихильників з допомогою маркетингу в соціальних мережах і вичавили максимум з контекстної реклами – пора зайнятися пошуковою оптимізацією. З допомогою правильно підібраного семантичного ядра і оптимізації сайту ми виведемо Ваш сайт на перші позиції пошукових систем.

Пошукова оптимізація

Статистика говорить про те, що 60% користувачів довіряють результатам безкоштовного пошуку і не довіряють оголошеннях Google Adwords з позначкою “реклама”. Це дуже високий рівень довіри і значний відсоток цільової аудиторії може бути притягнутий за допомогою просування на перші позиції пошуку по продажним запитам. Перебуваючи на перших сторінках органічного пошуку ви підвищуєте впізнаваність свого бренду, адже відвідувачі асоціюють ваш бренд зі своїм пошуковим запитом.

Інвестуйте в майбутнє. Пошукова оптимізація приносить результати через 6 місяців, не довіряйте обіцянкам вивести вас на перші сторінки за 2-3 місяці – це неможливо. До того ж, почавши зараз, ви не пропустите початок ділового сезону.