Що таке WordPress?

WordPress - це система управління вмістом сайту (CMS) з відкритим вихідним кодом, яка розповсюджується під ліцензією GNU GPL. Написана на PHP, в якості бази даних використовує MySQL.

Переваги WORDPRESS

Якщо говорити більш простою мовою, WordPress – це найкраща в світі платформа для блогу або інтернет-проекту, де щодня публікуються новини, фотографії, відеоролики та інша інформація (контент). Чому найкраща? Судіть самі, я лише наведу 5 основних переваг:

Безкоштовна установка

Так, WordPress – це безкоштовна система. Для новачка, який хоче створити свій блог або невеликий проект, це важливий момент і величезна перевага. Навіщо платити гроші за інші системи управління сайтами, якщо найкраще пропонується безкоштовно?

Простота установки і використання

Весь процес установки займає не більше 5-ти хвилин, і для цього не потрібно бути програмістом, розбиратися в коді і технічних нюансах! Розробники постаралися зробити систему максимально простою і доброзичливою до користувача, щоб в ній змогли максимально швидко розібратися навіть абсолютні новачки.

Кросплатформеність

WordPress встановлюється і використовується безпосередньо на вашому сайті (сервері). На комп’ютер не потрібно нічого додатково встановлювати. Це означає, що ви можете керувати своїм сайтом з будь-якого комп’ютера з під будь-якої операційнійної системи. Єдина необхідна умова – це підключення до Інтернету. Навіть в транспорті з одним лише мобільним телефоном в руках ви можете додати нову статтю на сайті і прикріпити картинку.

Вбудований редактор

Користуватися WordPress-ом дуже просто і легко в основному завдяки інтуїтивно зрозумілому вбудованому редактору. Якщо ви хоч раз працювали в Microsoft Word, освоїти редактор буде дитячим завданням. Форматування тексту, посилання, вставка картинок і відео – все це робиться в пару кліків.

Популярність

WordPress – це найпопулярніша в світі система керування вмістом сайту. Згідно з офіційною статистикою, частка ринку WordPress серед інших конкурентів перевищує 55%. Більше 58 мільйонів сайтів в світі існують на WordPress. Більш як 297 мільйонів людей переглядають щомісяця 2,5 мільярда сторінок на WordPress. Кожен 7-ий сайт в світі створено і працює на WordPress. Якщо вам потрібен якийсь плагін, їх більше 15 тисяч. А остання версія WordPress 3.2.1 на вересень 2011 року була завантажена більше 7 мільйонів разів! Що все це означає? Це означає, що в Інтернеті ви знайдете величезну кількість безкоштовних тим, шаблонів і плагінів. А якщо у вас виникнуть якісь питання, ви легко зможете знайти відповідь в Інтернеті.